Eset’ten kurumsal ürünlere yüzde 20 indirim

08 Temmuz 2014 Salı

Bankalardan kamu kuruluşlarına, KOBi‘lerden holdinglere, okullardan hastanelere dek binlerce kuruma dijital güvenlik sağlayan Eset, yaz aylarında da güvenliği elden bırakmamak için kurumlara yeni bir fırsat sunuyor. Eset, Temmuz ve Ağustos’da kurumsal ürünlerinde yüzde 20 ekstra indirim uyguluyor

esetten-kurumsal-urunlere-yuzde-20-indirim

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan Eset, dijital saldırılara karşı güvenli çalışmanın yöntemini şimdi yaz fırsatıyla sunuyor. Eset, kapsamlı korunma özellikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni bir pencere açan Eset Endpoint Antivirus ve Eset Endpoint Security ürünleri başta olmak üzere, tüm kurumsal çözümlerinde yüzde 20’lik indirim sağlıyor.

Virüsler ve hırsızlar tatile çıkmıyor
Virüslerin ve hırsızların tatile çıkmadığı gerçeğine dikkat çeken Eset’in yaz güvenlik kampanyası, 1 Temmuz – 31 Ağustos günleri arasında yeni ürün alan veya yenileme yapan kurumlarda 26 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli.

10 bini aşkın kurumsal ve 11 milyon bireysel müşterisiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan Eset, dijital dünyadaki tehditlere karşı en kapsamlı korumayı sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri