Nişantaşı’nda 150 yıllık lezzet!

07 Haziran 2017 Çarşamba

Benzersiz lezzet İskender ve 150 yıllık hikayesini, yeni adresiyle İstanbul Nişantaşı’na taşıyor

nisantasinda-150-yillik-lezzet

Bursa Heykel’de, Tayyare Kültür Merkezi yanındaki “tarihi küçük mavi dükkân” olarak bilinen, bölgeyi ziyaret edenlerin olmazsa olmaz duraklarından İskender, şimdi de rotasını büyük metropole çevirerek, İstanbul’daki ilk şubesini Nişantaşı Şakayık sokakta açtı.

 

Dillere destan, dünya çapında üne sahip olan İskender, lezzetleriyle Bursa’nın mihenk taşlarından biri olarak tanınıyor; hikayesi de markasının kaynağı olan Bursalı İskenderoğlu Ailesi’ne dayanıyor. İskender Efendi’nin bundan neredeyse 2 asıra yakın bir zaman önce ortaya çıkardığı yeni lezzet, kısa zamanda önce Bursa’yı, ardından da adım adım tüm Türkiye’yi etkisi altına alıyor. İskender Efendi'nin üç oğlundan biri olan Cevat İskenderoğlu’nun çocukları yani 3. kuşak İskenderoğulları, Neslihan, İlgihan ve İskender İskenderoğlu da bu mirası devam ettiriyorlar.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri