Simit Sarayı Sırbistan pazarına girdi

25 Eylül 2017 Pazartesi

Dünyanın 4 kıtasında da hızla büyümeye devam eden Simit Sarayı, Sırbistan’da açtığı 8 yeni mağaza ile ilk günden yoğun ilgi gördü

simit-sarayi-sirbistan-pazarina-girdi

2017 yılına yurt dışında 150 yeni mağaza hedefiyle yola çıkan Simit Sarayı, Sırbistan pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Geniş ürün yelpazesi, ticari stratejisi ve yüksek kalite anlayışıyla bir dünya markasına dönüşen marka, Sırbistan’daki Costa Cofee’leri alarak Simit Sarayı mağazalarına dönüştürdü.

 

Simit Sarayı, Sırbistan’da, Bulevar Kralja Aleksandra, Goce Delceva, Njegoseva, Kralja Milena, Milesevska,  Cika Ljubina, Bulevar 208 ve Zemun mağazalarının açılışını aynı hafta içinde gerçekleştirdi. Ferah atmosferi, konforlu dekorasyonu, zengin menüsüyle hem lezzet hem de keyif noktası olan Simit Sarayı‘nın hizmete giren mağazaları misafirlerce çok beğenildi.

 

Simit Sarayı, Amerika, Almanya, Hollanda, Belçika, Kıbrıs, Kuveyt, Mısır ve Suudi Arabistan'ın aralarında yer aldığı 22 ülkede, en ünlü kentlerinde, dev meydanlarında, yer alıyor. İngiltere’nin başkenti, dünya finans ve turizm merkezi Londra'daki mağaza sayısını 8’e çıkaran Simit Sarayı’nın, 4 adet inşaatı devam eden mağazası kısa sürede açılacak. Londra’daki mağaza sayısı bu yıl sonuna kadar 20’ye ulaşacak.

 

Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Avrupa’da Simit Sarayı lezzetlerinin vazgeçilmez hale geldiğini belirtti. Kavukcu: “22 ülkede her gün 1 milyon misafirini ağırlayan Simit Sarayı, bugün, dünyanın her kültüründe, her coğrafyasında yoğun ilgi görüyor.” dedi. Sırbistan’da 8 yeni mağazanın aynı hafta içinde açıldığını ve ilk günden itibaren markanın gördüğü yoğun ilginin memnuniyet verici olduğunu belirten Kavukcu: “Kısa zamanda yeni pazarlara da giriş yapacağız. 2017 yılı içinde hem Lübnan ve Irak pazarına da girmiş olacağız. Mevcut pazarlarımızda da yatırımlarımız sürecek.” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri