Tavuk Dünyası şimdi de Kartal’da

27 Temmuz 2017 Perşembe

Tavuk Dünyası, konuklarını şimdi de Kartal Sahil’de deniz ve adalar manzarasına sahip yepyeni restoranında ağırlıyor

tavuk-dunyasi-simdi-de-kartalda

Tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’de yeme – içme sektöründe, kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, 2017 için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni restoranlar açmaya ve kesintisiz büyümesini sürdürmeye devam ediyor.

 

Lezzetseverleri AVM’lere ek olarak, caddelerde bulunan restoranlarında da ağırlayan Tavuk Dünyası, yepyeni şubesini, İstanbul Anadolu yakasının deniz ve adalar manzarasına sahip bölgesi olan Kartal Sahil’de hizmete açtı.

 

2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, yılın başından bu yana açtığı şubeleriyle Türkiye’de toplam 31 şehirde 124 restorana ulaştı. Tavuk Dünyası’nın sadece İstanbul’daki restoran sayısı Kartal Sahil’de açılan bu restoranla birlikte 52 oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri