Yeni nesil mağaza trafik analiz ürünü BS 2300

25 Temmuz 2013 Perşembe

BS 2300, perakende sektörüne özel ve perakendecilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş, ileri teknolojiye sahip ve en yaygın kullanılan video analiz kabiliyetli stereo (3D) sensördür

yeni-nesil-magaza-trafik-analiz-urunu-bs-2300

Tek bir cihazla yeni nesil analiz yapabilen BS 2300 müşterilerin davranışsal verilerini toplayarak trafik, servis, bekleme gibi ölçümlemeler yapar.

Gerçek zamanlı analiz ve raporlamaya imkan verirken XML formatında veri çıkabilir ve kaynak sistemlerle uyum gösterebilir. BS 2300 tek cihazda birden fazla ölçüm ve analiz yapma imkanı sağlar.

Kişi sayma ve trafik ölçümü                                                                                           
Giriş-çıkış bölgelerindeki kişileri sayarken hareket, akış, yoğunluk, formasyon analizi yapabilir. Belirli kurallar ve kabul veya hariç kriterleri girilebilir. Yetişkinleri çocuklardan, çiftleri ve grupları, insan dışı nesneleri ayırt eder, filtreleme yapabilir ve gereksiz sayımı önler. Harici alanlardaki (mağaza önü gibi) geçen kişileri sayabilir.

Kuyruk ve servis ölçümü
Kasa kuyruğu uzunluğunu, ortalama, minimum, maksimum kasada bekleyen kişi sayısı ve bekleme sürelerini ölçer. Kasa, servis masası müsaitlik, açık kapalı durumu, atıl kasalar ve kasiyersiz veya fazla kasiyerle çalışan kasalar tespit edilip ölçülebilir.

Obje etkileşim ve ölçümü
Belirlenen obje ve alanlardaki, etkileşim süreleri, bekleme süreleri, akış, yoğunluk ve formasyon analizi yapabilir. RS portu sayesinde diğer donanım ve sistemlerle entegre çalışarak alarm tetikleme gibi aksiyona yönelik kullanım imkanı verir.

Retcount yetkilileri, perakendecilerin müşterilerine dokunduğu tüm noktalarda, müşterilerine ileri analiz kabiliyeti kazandırarak ölçeklenebilir çözümler ile perakendecilere daha etkin yönetme, kaçırılan fırsatları ortaya çıkartarak değere dönüştürme imkanı sağlamayı hedeflediklerini ve global ölçekte uygulamaları olan ileri teknoloji BS 2300 ile yapılacak yatırımın, ilk andan itibaren kazandırmaya başladığını belirtiyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri