Yeni nesil parkurlar Adana’ya geliyor

07 Ekim 2013 Pazartesi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Herkes İçin Spor Federasyonu’nun ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ etkinliğinin Adana ayağı Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşiyor

yeni-nesil-parkurlar-adanaya-geliyor

Herkes İçin Spor Federasyonu’nun 7’den 87’ye kadar her yaştan ve her kesimden insanın yaşam kalitesini arttırmak ve spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla gerçekleştirdiği faaliyetleri kapsamındaki etkinlik 9 Ekim Çarşamba günü Adana Optimum Outlet AVM’de gerçekleşiyor.

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, İzmir, Aydın, Antalya, Adana ve Mersin illerinde gerçekleştirilecek olan ‘Yeni Nesil Oyun Parkurları’ projesi,  alışveriş yapan, ailesiyle ya da arkadaşlarıyla gezen herkesi spor yapmaya davet ediyor.

Türkiye genelinde ilki İstanbul’da düzenlenen etkinliğin Adana Optimum Outlet AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek bölümünde, Jail Break, Beach Warriors, Amiral Battı ve Asi Puzzle’la 4 farklı aşamadan oluşan parkurlar yer alacak. Gün boyu gerçekleştirilecek etkinlikte yarışan ziyaretçilerden dereceye girenler ödüllendirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri