Yeni tema sıcak evler

18 Eylül 2013 Çarşamba

Tchibo, 25 Eylül’de tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkacak “Benim Sıcak Evim” temasıyla, ev dekorasyonu için birbirinden kullanışlı ve konforlu ürünler sunuyor

yeni-tema-sicak-evler

Tchibo, yeni teması “Benim Sıcak Evim”de satışa çıkardığı dekoratif ve pratik ürünlerle ziyaretçileriyle buluşuyor. Mobilyalardan el işi yumuşak halılara, aydınlatma önerilerinden renkli nevresimlere uzanan geniş koleksiyon gerek klasik, gerek modern her tarzdan ev için uygun alternatifler sunuyor.

Ayrıca koleksiyonda yumuşak polar battaniyeler de bulunuyor. İstenilen şekilde süslenebilen mumlu dekoratif sepetlerin, pencere veya kapılarda kullanılabilen rüzgar önleyicilerin ve dekoratif masa örtülerinin yanı sıra yastık, yorgan ve nevresim çeşitlerinin de yer aldığı tema tüm Tchibo severlerin hizmetine sunuluyor.
 
Tchibo iyi yolculuklar diler
25 Eylül Çarşamba günü başlayacak “Benim Sıcak Evim” temasında, sadece Tchibo.com.tr kullanıcılarına özel kullanışlı ve şık bavul seçenekleri de yer alıyor.

Ayrıca 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından ve Tchibo.com.tr üzerinden yapılacak 150TL ve üzeri alışverişlerde anında yüzde 15 indirim uygulanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri