Yeni yıl hediyeleri Espark’ta sahiplerini buldu

17 Şubat 2016 Çarşamba

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi (AVM) tarafından düzenlenen kampanya kapsamında belirlenen hediyeler, sahiplerine teslim edildi. Mercedes marka aracı kazanan İrişik ailesi, 6,5 yaşındaki oğulları Mert Efe’nin bu aracın kendilerinin olması için sürekli dua ettiğini söyledi

yeni-yil-hediyeleri-esparkta-sahiplerini-buldu

Espark AVM’nin dış alanında gerçekleşen teslim törenine Espark AVM yetkilileri ile birlikte, Mercedes Benz C 200 d Style 2015 Model Otomobili almaya hak kazanan İrişik ailesi ve Apple iPhone 6s 16 GB Cep Telefonu hediyeleri almaya hak kazananlar katıldı. İlk olarak, 280321 numaralı çekiliş kuponu ile Mercedes marka aracı kazanmaya hak kazanan Kubilay İrişik, otomobilin anahtarını Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Gökay Uzar’ın elinden teslim aldı. Teslim töreni sonrasında konuşan İrişik ailesi, oğulları Mert Efe’nin, bu aracı ilk gördüğü günden itibaren kendilerinin olması için dua ettiklerini söylediler.


“Bu araca ihtiyacımız vardı”
Aracı teslim alan baba Kubilay İrişik, bu aracı kazandıklarına çok sevindiklerini ve ihtiyaçları olduklarını söyledi. Daha önceden araçlarının olduğunu fakat çocuklarının okul ihtiyaçlarını karşılamak için aracı satmak zorunda kaldıklarını aktaran Baba İrişik, “Bizim için tamamen sürpriz oldu, normalde hiç beklediğimiz bir şey değildi bu. Tabi kazandığımızı duyunca, öğrenince çok sevindik ve mutlu oldu. İhtiyacımız olan bir şeydi zaten. Daha önceden arabamız vardı ama çocuğumuzun okul ihtiyaçlarını karşılayabilmek için satmıştık. Daha sonra ilerleyen zamanlarda araba almayı düşünüyorduk ama böyle bir fırsat gelince çok mutlu olduk. Espark AVM yetkililere çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Anne Nilüfer İrişik ise eşi Kubilay İrişik’in kendisine doğum günü hediyesi olarak bileklik aldığını, bu hediyenin fişiyle çekilişe katılarak Mercedes marka aracı kazandıklarını söyledi. Anne İrişik, “Aslında sıraya bile girmek istemedik biz. Çünkü 3-4 bin fişlerle katılanlar vardı, bizim elimizde sadece tek bir fiş vardı. Bende eşime kesinlikle sıraya girmemesini söyledim. Eşim de bana ‘şansımızı deneyelim’ dedi. O fişle girdik ve hayırlısıyla biz kazandık.” ifadelerini kullandı.


“Oğlumuz Mercedes için çok dua etti”
Oğulları Mert Efe’nin Mercedes marka aracı almak için çok dua ettiğini aktaran Anne İrişik şöyle devam etti: “Eskişehir’e ilk taşındığımız zaman oğlumuz ‘anne burada bir evimiz olsun’ dedi ve ev sahibi olduk. Bu arabanın yanından geçerken de ‘anne bu araba bizim olur mu?’ dedi. Bende ona ‘sen çok dua edersen bizim olur’ dedim ve sürekli ‘Allah’ım bu araba bizim olsun’ şekilde dua etti. Talihli olarak açıklandıktan sonra oğlumuzu aracın yanına getirdik ama aracın bizim olduğunu söyledik. Çok mutluyuz Espark AVM’ye çok teşekkür ediyoruz.” Ayrıca hediye edilen aracın plakasının “NL” harflerini taşıması ve anne Nilüfer İrişik’i anımsatması ailenin sevincine sevinç kattı.


Mercedes Benz C 200 d Style 2015 Model Otomobilin teslim töreni sonrasında 5 adet Apple iPhone 6s 16 GB Cep Telefonu kazanmaya hak kazanan diğer talihlilere de hediyeler teslim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri