Yeni yıl mutluluğu Espark’ta

17 Ekim 2016 Pazartesi

Ulusal ve Uluslar arası marka karmasıyla modanın nabzını tutarken, gerçekleştirdiği eşsiz etkinliklerle de pazarlamanın dünyaca önde gelen ödüllerini alarak başarısını tasdikleyen Espark Alışveriş Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da değerli ziyaretçilerine muhteşem bir “Yeni Yıl Kampanyası” vaat ediyor

yeni-yil-mutlulugu-esparkta

Eğlencenin Eskişehir’deki merkezi olan Espark Alışveriş Merkezi’nde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.10.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/2455-7565 sayılı izni ile 15 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 10:00’da başlayarak 15 Şubat 2017 tarihinde 22:00’a kadar sürecek muhteşem Yeni Yıl Kampanyası; ziyaretçilere 1adet kırmızı renkte BMW 418i GC 2016 marka otomobilin yanı sıra, 5 adet Samsung 55’’Curved TV’den oluşan hediyelerden birini kazanma şansı sunuyor.


Espark Alışveriş Merkezi içerisinde süper marketten elektroniğe, giyimden aksesuara kadar tüm mağazalarından gerçekleştirilen 100 TL’lik ve katları alışverişe, çekilişe katılma hakkı sağlıyor. Espark Alışveriş Merkezi  içerisindeki döviz bürosu, bankalardan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans oyunları, ziynet altın alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler ve tüm hediye tutarlar kampanyaya dâhil edilemiyor.


Kampanyaya katılım için, yapılan alışverişin faturasının alışveriş merkezinin içerisinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz edilmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, çekilişe katılım hakkı elde edecek. Kampanyanın bitiminde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Espark Alışveriş Merkezi'nde, 17 Şubat 2017, saat 14.00’da noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek şanslı ziyaretçilerin listesi, 22 Şubat 2017 tarihinde Sabah gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca çekiliş sonuçları Espark Alışveriş Merkezi  kurumsal web sitesinde ilan edilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri