Yeni yıl şansı Meydan Merter’de

18 Aralık 2013 Çarşamba

Meydan Merter Alışveriş Merkezi, 10 adet apple iphone 5 16 gb veya 100 adet apple ipad Mini 16 gb kazandırıyor

yeni-yil-sansi-meydan-merterde

Meydan Merter Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine yeni yıl hediyesi dağıtıyor. Meydan Merter AVM’de ziyaretçiler, 16 Aralık 2013 - 8 Mart 2014 tarihleri arasında aynı gün içinde yaptığı KDV dahil toplamda 75 TL’lik her alışverişe bir kura numarası kazanıyor. Böylece her 75 TL ayrı bir şans sağlıyor.

Ziyaretçilerin, 75 TL’lik her alışveriş fişi için AVM içindeki kampanya noktalarında yetkililere gidip gerekli işlemi yaptırmaları gerekiyor. Yapılan işlem sonrası ziyaretçiler, katılım kuponunu alarak kampanyaya katılmış oluyor.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “Her zaman olduğu gibi yeni yılda da tüm ziyaretçilerimizi Meydan Merter’e bekliyoruz. Teknolojinin getirdiği bu son yenilikli ürünleri hem kazanma şansını yakalayın hem de sevdiklerinizle birlikte yeni yıla mutlu bir şekilde girin” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri