Yeni yıl sürprizleri Antalya Migros’ta

05 Aralık 2012 Çarşamba

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 2013 yılına az bir zaman kala merkezin iç ve dış alanlarını haftalar öncesinden görsel şölene dönüştürdü

yeni-yil-surprizleri-antalya-migrosta

Antalya Migros Alışveriş Merkezi geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yılbaşı dekorasyonu süslemeleri sayesinde ziyaretçilerine büyülü bir atmosferde alışveriş yapma imkânı sunuyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan yılbaşı dekorları tüm aile ve çocukların ilgi odağı olurken, paten yapan kardan adamların ağırlıklı olduğu süslemeler de merkezin içinde ışıl ışıl görüntüler sergiliyor.

Ayrıca Migros Alışveriş Merkezi’nin dış alanında, havuz kenarlarında büyük ve küçük kardan adamlar yer alırken, bina cephesine led aydınlatma ile yapılan kırmızı - beyaz kar taneli ışıklandırma, ziyaretçileri kendine hayran bıraktırıyor.

Ayrıca Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nin girişinde sergilenen lüks otomobil için, 1 Kasım - 31 Aralık günleri arasında çekiliş hakkı kazanan ziyaretçiler kampanya sonucunda 1 adet Mercedes C 180 otomobilin sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri