Yeni Yıl, Yeni Hedefler

07 Ocak 2011 Cuma

Nereye kadar?Öylesine hızlı gidiyor ki kamyon; bu tip durumlarda, yokuş aşağı iniyor olmasından korkarım. Üstelik, karşıda bir de duvar var. Ya yıkıp geçmek ya da bir yön/yol bulmak lazım.

Şimdi; ceolar hızlı/kararlı.Anında yanıt verirler bana :- Ya bir yol yapılır, ya bir yol bulunur!Haklılar***Nerden geldik bu noktaya ?Yeni yılın, yeni hedeflerinden çıktık ya; oradan.2010 yılı, keyifli geçmiş, 2011 ivmenin artarak devam etmesi bekleniyor.Umarım, haklıdırlar.Yüzde 15 büyüyen organize perakendenin, yeni yılda yeniden bir yüzde 20 daha büyümesiKeyif verir doğrusu.Piyasalarda, istikrar ve güven; umarım sürer.***Türkiye 10 bin yeni mağaza ile tanışacak.Kaba hesap ile her mağazaya 10 kişi düşse, 100 bin istihdam demek.Her ile daha çok AVM300 sınırı geçilmek üzereNasıl?Yurt dışı mağazalarımız hızla açılmaya devam edecek ki, ihracatımız sürdürülebilir olsun.Her yıl yurt dışında 5 bin yeni mağaza açar mı bizim perakendeciler ?Ne dersiniz ?***Aslında formül basit : İste. Planla. Uygula Az bir zaman mola ver. Yeniden gözden geçir: Kontrol et. Revize et. Ve başarYeni yılda her şey mümkünGözümüz, kulağımız; perakendenin her noktasında.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri