Yeni yılın hesaplı modası yenilenen Olivium’da

10 Aralık 2012 Pazartesi

Yenilenen Olivium Outlet Center, yılbaşına özel aktiviteleri ve şık dekorasyonu ile ziyaretçilerine büyülü bir ortamda alışveriş yapma imkânı sunuyor

yeni-yilin-hesapli-modasi-yenilenen-oliviumda

Olivium Outlet Center, 2013‘ü yeni bir dekor ve sürpriz aktivitelerle karşılamaya hazırlanırken, “En hesaplı moda yenilenen Olivium’da” mesajı ile ziyaretçilerini rengârenk bir atmosferde, uygun fiyatlı alışverişe davet ediyor.

İç dekorasyonu tamamen yenilenen, yeşilliklerle bezeli, modern, ferah, aydınlık ve sade bir mimari ile ziyaretçilerini ağırlayan Olivium Outlet, outlet ilkesinden ayrılmadan modayı uygun fiyata sunmaya devam ediyor. 135 mağazanın yanı sıra yüzlerce yerli ve yabancı markanın yer aldığı Olivium, dış mekânda yer alan ışıltılı dev toplardan oluşan yılbaşı ağacı ile ve süslemeleri ile yeni yılın gelişini müjdeliyor. İç mekânda yer alan gümüş ve kırmızlardan oluşan dekorları, konik çam ağacı ile de ziyaretçilerine adeta bir görsel şölen yaşatıyor. 

Yeni yıla özel indirimlerin ve çeşitli kampanyaların yer aldığı Olivium Outlet, ziyaretçileri için hayata geçirdiği ve onlara harcarken kazanma imkânı sunduğu OKart ile de çok daha ayrıcalıklı avantajlar, sürprizler ve aktiviteler hazırladı.

Okart sahiplerinin elde edebileceği fırsatlar şunlar: 15 - 31 Aralık 75 TL ve üzeri alışverişlerinize yeni yıl çam ağacı maketi hediye, 29 - 31 Aralık 50 TL ve üzeri alışverişe ücretsiz hatıra fotoğrafı köşesi, 29 - 31 Aralık minik ziyaretçiler için ücretsiz atölye çalışmaları.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri