Yerel lezzetler Kipa raflarında

14 Nisan 2015 Salı

Perakende zinciri Kipa; yerel lezzetlerle sofraları zenginleştirmeye devam ediyor

yerel-lezzetler-kipa-raflarinda

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, geleneksel üretim metodlarını yüksek teknolojiyle birleştiriyor ve yerel lezzetleri uluslararası kalite standartlarıyla sofralara taşıyor. Bu kapsamda yer alan Kipa Mandıra Lezzeti serisinin ürün gamını genişleten Kipa, aile sofralarını özlenen lezzetlerle buluşturmayı hedefliyor.

Kipa’nın Tireli üretici Yaşinoğlu ile birlikte hazırladığı “Mandıra Lezzetleri” serisi, deri tulum peynirinden Gönen kaşarına pek çok yerel lezzeti müşterilerinin sofrasına getiriyor. 8 ay olgunlaştırılan peynirler, uluslararası standartlarda denetlenen tesislerde, geleneksel yöntemlerle hiçbir katkı ve koruyucu madde kullanılmadan üretiliyor.

Özel lezzetler özel uygulamalarla hazırlanıyor
Balıkesir’in Gönen ilçesinde üretilen taze kaşar peyniri ile ikili pakette sunulan çeçil (tel) ve örgü peynirleri, geleneksel bir üretim biçimi olan suda haşlama yöntemi ile üretiliyor. Kipa Mandıra Lezzeti kaşar peynir, çeçil ve tel peynirlerinin bir kilosu en az 11 litre süt kullanılarak elde ediliyor. Seride yer alan İzmir Bergama tulum peyniri, Bergama ilçesindeki köylerde yetişen ineklerden elde edilen doğal sütlerle üretiliyor. Olgunlaşması ve lezzet alması için en az 4 ay süreyle dinlendirildikten sonra raflardaki yerini alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri