Yerel zincirler beşinci kez buluşuyor

24 Ocak 2013 Perşembe

Organize gıda perakendesine ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek, işbirliği kanallarını güçlendiren organizasyonunun beşincisi, 17-18 Nisan günleri arasında, İstanbul’da, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek

yerel-zincirler-besinci-kez-bulusuyor

Yerel Zincirler buluşuyor (YZB) 2013 fuar katılımı kapsamında sergi alanı olarak Haliç Kongre Merkezi içerisinde yer alan tüm fuaye alanlarında sergileme yapılacak, açık sergileme alanı etkinlik alanı olarak kullanılacak.

YZB 2013’te her yıl olduğu gibi kişi ve kurumlar, Perakendenin En Başarılı Fikirleri kapsamında ödüllendirilecek ve rol model olarak sektör ilgililerine sunulacak. İki gün sürecek olan konferans programı, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen duayenlerini ağırlayacak, yeni konjonktürel gelişmeler doğrultusunda yol haritaları çizilmesine vesile olacak.

Organizasyonun uluslararası gelişimini sağlamak amacıyla, komşu ülkelerde faaliyet gösteren zincir market temsilcileri, YZB’ye katılan firmalar ile ticari anlaşmalar yapmak üzere organizasyona davet ediliyor. Bu süreç Ekonomi Bakanlığı, ilgili ticaret müşavirlikleri ve ihracatçı birliklerinin desteğiyle yürütülüyor.

YZB’de sergileme için açılmış birinci ve ikinci salonun tahsis süreci tamamlandı, sektörden gelen yoğun talepler doğrultusunda üçüncü ve dördüncü sergileme salonları üzerinden katılım süreci planlanmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri