Yerli Market Haftası değerlendirme toplantısı yapıldı

15 Ocak 2016 Cuma

İstanbul PERDER ve Pin Grup tarafından 15-16 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen ve açılışını İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın yaptığı Yerli Market Haftası etkinliğinin ardından, etkinliğe katılan firma temsilcileri bir araya geldi

yerli-market-haftasi-degerlendirme-toplantisi-yapildi

İstanbul PERDER’in ev sahipliğinde Limak Otel’de düzenlenen kahvaltıya, İstanbul PERDER Yönetim Kurulu, Üyeleri, PGP, sponsor ve katılımcı firma temsilcileri olmak üzere yaklaşık 110 kişi katıldı. Yapılan değerlendirme toplantısında, katılımcı sponsor firmalar özellikle B2B görüşmelerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, bu etkinliği sağlayan İstanbul PERDER’ede teşekkür etti.


Toplantıda açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, kısa zamanda hayata geçirilen etkinliğin sektörümüz, üreticiler ve yerel perakendeci için verimli birçalışma olduğunu vurguladı. Perakende sektöründe ilk defa böyle bir etkinliğin gerçekleşmesine İstanbul PERDER’in ev sahipliği yapmasına da mutlu olduğunu ifade etti. Etkinliğin bundan sonraki sürecinde tüketicilere nasıl yansıtılacağı üzerine çalışmalar yapılacağını aktaran Ulu, katılım ve katkılarından dolayı da tüm firmalara teşekkür etti.


Program, Yerli Market Haftası etkinliğine katılım sağlayan sponsor ve firma temsilcilerine takdim edilen teşekkür plaketlerin verilmesiyle son buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri