Yeşilyurt AVM sömestr etkinlikleri

21 Ocak 2014 Salı

Samsunun yükselen yıldızı Atakum ilçesinin tek alışveriş merkezi olan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestr tatilinde müşterilerine renkli aktiviteler ve çocuklara sürpriz hediyeler hazırladı

yesilyurt-avm-somestr-etkinlikleri

Yeşilyurt AVM’de sömestr sürprizleri 22 Ocak 2014 tarihinde başlıyor. Yeşilyurt AVM’ den 22 Ocak-02 Şubat tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapmış olan tüm ziyaretçilerimizi danışma bankosunda sürpriz hediyeler bekliyor. Kampanya süresi boyunca bir veya birden fazla mağazadan 100 tl ve üzeri alışveriş yapmış olan ziyaretçilerimiz aynı gün içinde fişlerini danışma bankosuna işlettiklerinde danışma bankosundan anında hediyelerini alabilecek.

Her yaştan ziyaretçilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiş Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi,  25 Ocak itibariyle başlayacak olan sömestr tatilinde her güne özel aktiviteler hazırladı.

25 Ocak Cumartesi günü Yeşilyurt Mini Club' ta "Doğum günü Ocak ayında olan çocuklara sürpriz doğum günü partisi" düzenliyor.

25 -26 Ocak Cumartesi-Pazar günleri karnesiyle Yeşilyurt Mini Club' a gelen çocukları sürpriz karne hediyesi bekliyor.

27 Ocak Pazartesi, 28 Ocak Salı, 29 Ocak Çarşamba günlerinde Alışveriş merkezimizin fastfood katında kurulacak performans sahnesinde Samsun' un önde gelen özel eğitim kurumlarının öğrencileri birbirinden özel ve eğlenceli gösterilerini sahneleyecekler. 

Gösteri yapacak eğitim kurumları; Bahçeşehir Koleji, Öykü Adası Çocuk Yuvası, Math andChess Etüt Merkezi, Omü Vakfı Koleji Anaokulu, Majör Müzik Eğitim Merkezi, Kuzey Yıldızı Çocuk Akademisi, MKM Müzik ve Sanat Akademisi, Canik Cimnastik Spor Kulübü, Anakucağı Çocuk Yuvası, Düşevi Sanat Merkezi...

25 Ocak 2 Şubat Tarihleri arasında sunulacak "Geçmiş Zaman Olur Ki Antika sergisi" Yeşilyurt AVM ziyaretçilerini; tarihin tozlu raflarında kalan anıları paylaşmaya davet ediyor.

3-4-5 Şubat tarihlerinde ise yine Alışveriş Merkezinin fastfood katında kurulacak sahnede çocukları birbirinden güzel oyunlar, yarışmalar, eğlenceler ve Düşevi Oyuncularının sahnelediği "Sevimli Köpek Dodo ve Dostu Semih Bey" tiyatro oyunu bekliyor.

Yeşilyurt AVM Sömestr etkinlikleriyle tüm Samsunlu ziyaretçilerimiz ile  buluşmanın memnuniyetini dile getirir,  bu doyumsuz eğlenceli ve keyifli etkinliklerde beraber olmayı dileriz.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri