Yeşilyurt AVM’den doğum günü sürprizi

09 Haziran 2014 Pazartesi

Yeşilyurt Alışveriş Merkezi, Mini Club etkinliğiyle Mayıs ayında doğan çocuklara özel doğum günü partisi ve çeşitli etkinlikler hazırladı

yesilyurt-avmden-dogum-gunu-surprizi

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde, çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu ‘Mini Club’ etkinliğinde, Mayıs ayında doğan çocuklara doğum günü partisi düzenlendi. Palyaço gösterileri, balon şovları, yüz boyama, lego çalışmaları gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerle, Mini Club minikleri doyasıya eğlendirdi.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin fast-food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlenceleri, Cumartesi-Pazar günleri saat 14.00 - 18.00 arasında gerçekleşiyor.

Haziran ayında Yeşilyurt AVM’ye gelen çocukları yine birbirinden ilginç atölye faaliyetleri, kapla oyunu ile kule yapımı ve birbirinden eğlenceli etkinlikler bekliyor. Keçelerden süs yapımı, yüz boyama, palyaço gösterileri yanı sıra, her Pazar günü Sihir Atölyesinde evlerinde kolayca yapabilecekleri sihirbaz numaraları öğrenirken, bir yandan da eğlenecek.

Ayrıca 14 Haziranda karneleri ile Mini Club’a gelen miniklere sürpriz Karne Hediyesi de verilecek. Mini Club'ta gelenek olduğu üzere, Haziran ayının son cumartesi günü ise, Haziran ayında doğan çocuklara, doğum günü partisi düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri