Yeşilyurt AVM’den İşaret Dili Eğitimi ve Empati Atölyesi

21 Mayıs 2014 Çarşamba

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Dünya Engelliler Haftası kapsamında İşaret Dili Eğitimi ve Empati Atölyesi düzenledi

yesilyurt-avmden-isaret-dili-egitimi-ve-empati-atolyesi

Yeşilyurt AVM, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve İDGEM Klubü ortaklığında gerçekleşen Empati Atölyesinde, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası doğrultusunda Engelli vatandaşların sorunlarını, toplumun her alanında gösterdikleri yaşam mücadelelerini vurgulamak ve sıkıntılarını paylaşmak adına AVM’ye giden ziyaretçilerine İşaret Dili Alfabesi öğretilirken, bir yandan da eğitmenler ile konuşmaları ilginç diyaloglara sahne oldu.

İşaret Dili Eğitimi alan ziyaretçiler ayrıca engelli sandalyelerine oturtturularak ve koltuk değneği ile yürümeleri sağlanarak engelli vatandaşların yaşadığı sıkıntılara birebir şahit oldu. Yeşilyurt AVM Empati Atölyesi’ne giden ziyaretçiler, takım çalışmalarına katılırken İDGEM Klubü ise Yalın’a ait Olmasa da Olur şarkısını işaret diline çevirerek ziyaretçilere anlamlı dakikalar yaşattı.

Birbirinden farklı organizasyonlara imza atan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin gerçekleştireceği etkinliklerin duyurumuna www.yesilyurtavm.com web sitesinden, Facebook, Twitter sayfasından ve İnstagram hesaplarından takip edilebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri