Yeşilyurt Limanı Logitrans Fuarı’nda

19 Kasım 2015 Perşembe

Ulusal ve Uluslararası pazarda yer sahibi olarak büyüyen ve gelişen Yeşilyurt Limanı, İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl 9’uncusu düzenlenen Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda sektörün her kesiminden Dünya devleri arasında yerini alıyor

yesilyurt-limani-logitrans-fuarinda

22 ülkeden 220 katılımcı ile kapılarını ziyaretçilerine açan fuar uluslararası uzmanların konuşmacı olarak katıldığı konferans ve etkinliklere de sahne olacak. Taşımacılık ve lojistik sektörünün dünyaca tanınmış markalarını bir araya getiren 9’uncu Uluslararası Logitrans  Transport Lojistik Fuarı açılış töreni; Almanya: Federal Ulaştırma ve Dijital Altyapı Bakan Müsteşarı Rainer Bomba, Bahçeşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, UND Başkanı Çetin Nuhoğlu, UTİKAD Başkanı Turgut Erkeskin, Messe München İdari Direktör yardımcısı Gerhard Gerritzen ile EKO MMI Fuarcılık İdari Direktörü İlker Altun’un katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Dün (18 Kasım) başlayıp 20 Kasım’a kadar devam edecek olan ve bir önceki yıla göre katılımcı sayısının yüzde 10 arttığı Fuarda 22 Ülkeden Yeşilyurt Liman’ında bulunduğu 220 katılımcı üç gün boyunca ürün ve hizmetlerini tanıtacak. 113 Türk 107 Yabancı katılımcının yer aldığı Fuarda Yeşilyurt Limanı Lojistik şehri olma yolunda hızla ilerleyen Samsun’un ve Karadeniz Bölgesi’nin deniz taşımacılığındaki temsilcisi olarak bu yıl da dünya devleri arasında öne çıkıyor.


Etkileyici stant tasarımı ve sunumları ile ulusal ve uluslararası birçok ziyaretçinin ilgi odağı olan Yeşilyurt Limanı, Lojistik sektörünün en büyük buluşmasında Samsun'u temsil eden bir dünya markası olmanın haklı gururunu yaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri