Yılbaşı heyecanı İstanbul Optimum’da

11 Aralık 2013 Çarşamba

Optimum Outlet İstanbul, çocuklara özel yılbaşı etkinlikleri düzenliyor

yilbasi-heyecani-istanbul-optimumda

Optimum Çocuk Kulübü, Aralık ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri özel etkinlikler hazırlıyor. Etkinliklerde minik ziyaretçiler, yılbaşı için hem süslemeler hazırlayabilecek, hem de yaratıcılıklarını ön plana çıkartacak.

Optimum Outlet İstanbul’da, Aralık ayında yeni yıl konseptine yönelik hazırlanan ve her hafta sonu 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, çocuklara özel eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Her cumartesi ve pazar günü ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Aralık ayı etkinlikleri, tüm minik ziyaretçilere açık. 

Aralık ayı aktivitelerinde çocuklar, Yılbaşı Çorapları, Kardan Adam, Yılbaşı Kapı Süsü, Sihirli Kâğıt ile Yılbaşı Ağaç Süsü Yapımı, Yılbaşı Temalı Ahşap Çerçeve, Yılbaşı Temalı Eğlenceli Figürler, Yılbaşı Kartı Yapımı, Hediye Kutusu, Yılbaşı Motifli Taş Dekupajı, Yılbaşı Tebrik Kartı, Yılbaşı Temalı Boyalarla Şekilgeç, Yılbaşı Kurabiyeleri Süslemesi, Mum Süsleme, Yılbaşı Maske Yapımı, Yılbaşı Şapkası, Kar Küresi, Ekolojik Çam Ağacı ve Çam Ağacı Süsü Atölyesi çalışmalarıyla hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri