Yılbaşı öncesi alışveriş partisi Zorlu’da

15 Aralık 2015 Salı

Zorlu Center, 23 Aralık’ta yılbaşı öncesi süprizlerle dolu bir alışveriş partisine imza atıyor. Emre Aydın, İskender Paydaş & Orkestrası, Emir Ersoy & Projecto Cubano gibi ünlü isim ve grupların konser verecekleri gecede sürpriz etkinlikler ve geceye özel kampanyalar Zorlu misafirlerini bekliyor

yilbasi-oncesi-alisveris-partisi-zorluda

Zorlu Alışveriş Merkezi, yılbaşı heyecanını bir alışveriş partisi ile kutluyor.  Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çeşitli alanlarında düzenlenecek etkinlikler kapsamında photobus, flashmob etkinlikler, ışıklı bando gösterileri ve jonglör performansları 23 Aralık’ta ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Emre Aydın, İskender Paydaş ve Orkestrası, Emir Ersoy &Projecto Cubano bu özel akşam için düzenleyecekleri konserlerle misafirlere müzik dolu uzun bir gece vaadediyor.


Saat 18.30’da Emir Ersoy &Projecto Cubano konseri, saat 20:00’de İskender Paydaş ve Orkestrası canlı performansı, saat 22:00’deEmre Aydın meydan ve boğaz katında sevenleriyle buluşacak.


Zorlu World üyeleri alışveriş yaptıkça kazanacak
Zorlu World uygulamasını indirip üye olan misafirleri bu özel gecede büyük bir kampanya bekliyor. Zorlu World üye işyerlerinde, 10:00 – 22:00 saatleri arasında, tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Zorlu World Üyeleri 100 TL hediye çeki kazanıyor. Kazandıkları hediye çeklerini de aynı gece 22:00 – 24:00 saatleri arasında yine istedikleri bir üye işyerinde tek seferde kullanabiliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri