Yıldız Holding teknolojide de var

10 Ocak 2014 Cuma

Yıldız Holding'in teknoloji ürünleri dağıtımında faaliyet gösteren şirketi Penta, Ekip Elektronik'i satın aldı. Murat Ülker, satın alımı Twitter hesabından bildirdi

yildiz-holding-teknolojide-de-var

Yıldız Holding bünyesinde yer alan Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım AŞ, Ekip Elektronik ve ortağı Beyaz iletişimi satın aldı.

Satın almayı Murat Ülker Twitter hesabından duyurdu. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker satın almayı şöyle duyurdu, “Güzel haber! Bilgi teknolojileri ve elektronik ürün dağıtıcısı şirketimiz Penta, Ekip Elektronik ve iştiraki Beyaz İletişim'i satın aldı. Yan malzeme dağıtıcısı bu şirketlerin katılımıyla, Penta'nın ürün gamı zenginleşti. Demem o ki, gıda ana işimiz ama teknolojide de iyiyiz.”

Yıldız Holding geçtiğimiz ay da ABD çikolata kaplamalı ve atıştırmalık ürünler pazarının köklü şirketlerinden DeMet’s Candy Company’nin yüzde 100 hissesini 221 milyon dolara satın almıştı.

Kaynak: Dünya


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri