Yıldız Holding’e yeni isim

01 Temmuz 2014 Salı

Yıldız Holding Kurumsal Strateji Başkanlığı’na Karaca Kestelli atandı

yildiz-holdinge-yeni-isim

Trip Tripathy’nin Ocak ayı başında Demet’s Candy Company CEO’luğuna getirilmesi ile birlikte bir süredir bu görev için arayış sürüyordu. Bugün (1 Temmuz) itibarıyla göreve başlayan Karaca Kestelli, Yıldız Holding Ailesi’ne katılmadan önce, 2011 yılından bu yana, Bain & Company Şirketi’nde Yönetici Ortak ve Türkiye Ofisi Başkanı olarak görevini sürdürüyordu. 

Kestelli, iş hayatına 1992 yılında Interbank’ta Ticari Banka Analisti olarak başladı. McKinsey & Company’de Danışman ve Yöneticilik görevlerini üstlenirken, Prime Consulting’in Kurucu Ortağı olarak çalışmalarını sürdürdü. 2007-2011 yılları arasında ABD merkezli yatırım bankacılığı ve finansal danışmanlık hizmeti veren Seabury Group’ta Başkan Yardımcılığını da üstlendi.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Kestelli’nin, Amerika Rochester Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı derecesi bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri