Yıldız Holding’e yeni isim

16 Ocak 2015 Cuma

Yıldız Holding Türkiye Pazarlama Başkanlığı’na Lale Saral Develioğlu atandı

yildiz-holdinge-yeni-isim

Yıldız Holding, Türkiye Pazarlama Başkanlığı’na Lale Saral Develioğlu’nu getirdi. Develioğlu, yeni görevine 1 Mart tarihi itibarıyla başlayacak. Develioğlu’nun Yıldız Holding’deki ana sorumluluğu, mevcut Ülker ve alt kategori markalarının globalleştirilmesinde pazarlama organizasyonunu muhafaza etmek, gözetmek ve organizasyona yol göstermek olacak.

1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan Lale Saral Develioğlu, 1991 yılında Rensselear Polytechnic Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yaptı. Profesyonel kariyerine 1992 yılında Unilever’de Marka Müdürü olarak başlayan Develioğlu, 1998 – 2003 yılları arasında bu kurumda Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü.

2004 başında Turkcell’de Bireysel Müşteriler Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başlayan Develioğlu, 2006 – 2011 yılları arasında aynı kurumda Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2011 – 2014 yılları arasında da Uluslararası İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev üstlendi. Develioğlu, geçtiğimiz yıl Yıldız Holding şirketlerinden Kerevitaş’a Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri