Yıldız Kaplan, yeni şarkılarıyla Olivium’da

14 Nisan 2014 Pazartesi

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yıldız Kaplan, 19 Nisan’da Olivium Outlet ziyaretçileriyle buluşacak

yildiz-kaplan-yeni-sarkilariyla-oliviumda

Bahar çiçekleri ile süslenen Olivium Outlet, ziyaretçilerini özel bir etkinlikle buluşturuyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Yıldız Kaplan, 19 Nisan Cumartesi günü Olivium Outlet aktivite alanında ziyaretçilerla buluşacak. Mini bir konser verip ardından imza dağıtacak olan Kaplan, 15.00 – 16.00 saatleri arasında sevenlerini bekleyecek.

14 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor.

132 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı vermekle birlikte, 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini, sağlıyor, merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri