Yıldız Kenter ve Haldun Dormen sahnede

11 Eylül 2013 Çarşamba

Bu yıl tiyatro sahnelerinin en iddialı yapıtları Banu Noyan imzası taşıyacak

yildiz-kenter-ve-haldun-dormen-sahnede

Gerçekleştirdiği etkinliklerle dikkatleri üzerinde toplayan Banu Noyan Event Office bu yıl çok konuşulacak projeleri tiyatro sahnesine taşıyor. 

Tiyatronun 2 duayen ismi Yıldız Kenter ve Haldun Dormen, ilk kez birlikte aynı sahneyi paylaşacakları “YILDIZ İLE HALDUN” isimli tiyatro oyununda buluşacak. Haldun Dormen’in yazdığı, Hakan Altıner’in yönettiği oyunun proje yönetmenliğini ve danışmanlığını Banu Noyan üstlendi.

Sanatseverlerin heyecanla beklediği proje, Aralık ayı itibariyle az sayıda gerçekleşecek sohbet ve imza günü organizasyonlarıyla devam edecek. Ayrıca Kenter ve Dormen, sahnede yaşadıkları en güzel anılarını organizasyonun yapılacağı alışveriş merkezlerinin ziyaretçileriyle paylaşıp sohbet edecek ve hayranlarıyla hatıra fotoğrafları çektirecek.

Afişi indirmek için tıklayınız


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri