Yılın en dikkat çeken uygulaması Hopi oldu

09 Temmuz 2015 Perşembe

Mobile Marketing Association Türkiye (MMA Türkiye) ve Digital Age işbirliği ile gerçekleştirilen “2015’in dikkat çeken mobil uygulamaları” araştırmasında mobil alışveriş kategorisinin birincisi Hopi oldu

yilin-en-dikkat-ceken-uygulamasi-hopi-oldu

MMA Türkiye ve Digital Age tarafından yapılan “2015’in Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasının sonuçları açıklandı. 36 kategoride mobil uygulamaların değerlendirildiği araştırmada sadece Türkiye’de değil dünyada da ilk olma özelliği taşıyan Hopi, Mobil Alışveriş kategorisinin birincisi oldu. Kullanıma sunulduktan sonraki 14 günde 1 milyon kişi tarafından indirilen Hopi, dünyada 1 Milyon kullanıcıya en hızlı ulaşan uygulamalardan biri olmuştu. Müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Hopi’nin indirilme rakamı 2 milyonu geçti.

Hem IOS hem de Android işletim sistemli cihazlardan ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Hopi, farklı sektörlerde Türkiye’nin lider markalarını buluşturan ve herkese kazandıran bir alışveriş platformu olarak hizmet veriyor. Teknolojinin yardımı ile kişiye özel alışveriş arkadaşı olmayı vaat eden Hopi, müşterilerinin tercih, beklenti ve alışkanlıklarına uygun kişiselleştirilmiş kampanya ve teklifler sunuyor. Hopi, arka planında çalışan CRM altyapısından yararlanarak kampanyaları kişiselleştiriyor ve kullanıcılarını, ilgilerini çekmeyen, ihtiyaç duymayacakları iletişimin karmaşasından uzaklaştırıyor.

Kullanıcılarına “akıllı alışveriş” fırsatı sunan Hopi içerisindeki Paracık adlı ödül sistemi ile alışverişe herkesin kazanacağı bir dinamizm getiriyor. Müşteriler Hopi kampanyalarından kazandıkları “Paracık”larını üye markalarda yapacakları alışverişlerde 2, 3, 5 hatta 10 kata varan değerlerle çarparak kullanabiliyor. Hopi’nin katlanan “Paracık”ları kullanıcılara avantajlı bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri