Yılın en iyi vitrin tasarımı ödülü Vakko’nun

04 Ocak 2016 Pazartesi

Alışverişin ve modanın tek adresi Agora Alışveriş Merkezi, yeni yıl etkinlikleri kapsamında kendi bünyesinde bulunan mağazalar arasında yılın en iyi vitrin tasarımını yapan mağazayı seçti

yilin-en-iyi-vitrin-tasarimi-odulu-vakkonun

Her sene geleneksel hale gelen ve Agora mağazaları arasında tatlı bir rekabet yaşatan yılın en iyi vitrin tasarımı yarışması sonuçlandı. 2015 yılının yeni yıl ruhunu en iyi yansıtan vitrini Vakko mağazasının vitrini seçildi.


Yılın en iyi yeni yıl temalı vitrini Vakko mağazasının
Yalın, zarif ve her zaman şık tasarımlarını vitrin tasarımına da yansıtan, Türkiye’nin en köklü moda markası Vakko, 6 kişilik uzman kadrosu tarafından hazırlanan yeni yıl vitrin süslemesi ile herkesin beğenisini kazanarak ve en yüksek oyu alarak 1’inci seçildi. Agora mağazalarının katılımı ile gerçekleşen oylamada en yüksek oyu alan Vakko mağazası kadrosu, 1’incilik ödülü olarak En İyi Vitrin Tasarımı plaketi ve Agora Sinemaları’ndan sinema bileti kazandı. 2013 yılında da Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışmasında 1’inci seçilen Vakko mağazası müdürü Sunay Şencan, ödülünü Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan’ın elinden aldı.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, bu yıl düzenledikleri 2015 Yılının En iyi Vitrin Tasarım yarışmasına katılım gösteren tüm mağazalara teşekkürlerini iletti. Noyan, birincilik ödülünü alan Vakko mağazasına ödülünü vererek, çalışanlarını tebrik etti. 2015 yılında farklı, birbirinden güzel etkinlikler ve kampanyalara imza attıklarını belirten Hasan Noyan, 2016 yılında da Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutacak etkinlik ve kampanyalara devam edeceklerini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri