‘Yılın Girişimcisi’ belli oldu

09 Aralık 2014 Salı

Vialand Tema Park, ulusal ve uluslararası aldığı ödüllere yenilerini ekliyor. Vialand Tema Park, ‘Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri’ organizasyonunda ‘Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’ ödülünü aldı. Ayrıca Vialand’in yatırımcıları olan Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO’su Abdurrahman Gürsoy, Vialand yatırımıyla ‘Yılın Girişimcileri’ ödülüne layık görüldü

yilin-girisimcisi-belli-oldu

Via Properties & Gürsoy Grup işbirliğiyle hayata geçirilen Türkiye’nin eğlence ve perakende merkezi Vialand projesi, aldığı prestijli ödüllere yenilerini ekledi.

Vialand Tema Park, eğlence sektöründeki başarılı çalışmaları onurlandırmak amacıyla düzenlenen ‘Shining Star Awards – Eğlence Ödülleri’ organizasyonunda iki ödül birden aldı.

Vialand Tema Park, ‘Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri’ organizasyonunda ‘Türkiye’nin En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’ ödülünü aldı. Ayrıca Vialand’in yatırımcıları olan Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve Gürsoy Grup CEO’su Abdurrahman Gürsoy da, Vialand yatırımı nedeniyle ‘Yılın Girişimcileri’ ödülüne layık görüldü.

Tureks Uluslararası Fuarcılık ve Atrax Fuarı çatısı altında Atraxion Magazine’in organizasyonuyla düzenlenen yarışmanın ödül töreni 5 Aralık tarihinde  düzenlendi. 3 farklı kategoride 12 farklı alanda verilen ödüller, bağımsız bir jüri tarafından gizli oylama ile belirlendi. Vialand adına ödülleri Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Multuer, Tureks Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan’ın elinde aldı. Ödül töreninde iş ve eğlence dünyasının temsilcileri de yer aldı.

Eğlence anlayışını değiştirdi
Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, “Vialand Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı oldu. Bu tür bir entegre kompleks ile ülkemizde eğlence anlayışının değişmesinde öncü olduğumuza inanıyoruz” dedi. Alişoğlu, bu yıl ikinci sezonunu yaşayan Vialand’in yılı 4,5 milyonu turist olmak üzere yaklaşık 25 milyon ziyaretçi ile kapatmayı planladığını söyledi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri