Yine öncüyüz!

19 Mart 2013 Salı

Ekonomi Yayınları & Perakende Bilgi Evi, yaygın medyadan dahi önce hareket ederek, yayın gruplarımızı daha etkin biçimde okur ile buluşturmaya devam ediyor

Sektörde etkin konumunu her süreçte belirgin hale getiren ve sektöre sağladığı katma değerler ile yön veren kurumlardan biri olan ekibimiz, perakende ve lojistik sektörlerinin ‘en çok takip edilen’ sitelerine bir yenilik daha getirdi: Akıllı telefonlar için mobil tasarım.

Gelecekte çok daha etkin konuma geçeceği belli olan ‘akıllı telefonlar’ bugün her alanda, hemen yanı başımızda. Kullanımın inanılmaz boyutlara ulaşacağını söylemek için, kâhin olmaya gerek yok.

Her yerde sizinleyiz!
Her ne kadar büyük ekranlı modeller piyasada yer alsa da ‘küçük’ kavramı bu sistemin temelini oluşturuyor. İşte bu noktada; profesyonellerin sıkı takibe aldıkları siteleri, daha rahat incelemesi önem kazanıyor. Çözüm de yine profesyonel bakış açıları ve özel tasarımlar ile mümkün.
Perakende dünyasının bilgi kaynağı www.perakende.org ile birlikte lojistik sektörünün haber portalı www.lojistürk.net  akıllı telefon uygulamaları ile sektörde yine ayrıcalıklı konumda. 

Sitelerimize olan ulaşılabilirlik sizlerin sayesinde yine zirvede.  Ekonomi Yayınları & Perakende Bilgi Evi olarak ‘cebinizden çok daha rahat takip edeceksiniz’ dedikten ve yayına başladıktan sonra, gördünüz ki, alal-acele taklitler de art arda geliyor, daha da gelecek. 

Yaygın medya dahi, TV’lerde art arda reklamlar yaparak akıllı telefon ve tablet uygulamalarının avantajlarını okurlarına hatırlatıyor.

Değişime yön vermek
‘Değişime ayak uydurmak’ çok da önemli değil aslında.

Etken tarafta olma zorunluluğunuz var çünkü.

Yoksa uyum gösterip ayakta kalırken, kaybeden tarafta yer almanız, an meselesidir.

Sektörün en köklü grubu olarak yirminci yılına ayak basan Ekonomi Yayınları & Perakende Bilgi Evi; değişime uyum gösterirken, aynı zamanda bu değişimi şekillendiren/yön veren kısımda da olmayı tercih edecek.

Daha hızlı
Perakende ve lojistik dünyasından haberdar olmanın daha hızlı ve kısa yolu; Market Dergisi, Mağaza Dergisi ve Lojistürk Dergisi…

İster abone olun, ister  www.pebev.com adresinden dergilerimizi özel tasarımı sayesinde, istediğiniz gibi rahat ve de özgürce okuyun, inceleyin.

İsterseniz; her gün www.perakende.org ile sektörün nabzını tutun, öğrenmeniz gereken en ince ayrıntılar sizin için servis ediliyor. Eşsiz bilgi kaynağından yararlanın. Katılım gösterin, paylaşın; çoğalın…

Ve her hafta lojistik dünyasından çok özel haberler, röportajlar, analizler  www.lojistürk.net ile bir tık kadar yakınınızda.

100 bin okur!
Dile kolay; büyük bir hedef bu.

Sizler ile başaracağız, eminiz.

Dergi ve bültenlerimiz ile bugün 50 bin okur seviyesindeyiz.

2013 yılı hedefimiz 50 bin yeni okura daha ulaşarak, 100 bin okur seviyesine gelmek.

Perakende ve lojistik dünyasının başvuru ve bilgi kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Sizi de paylaşmaya, katkı koymaya bekliyoruz…
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri