12 farklı malzeme “Bol Malzemos”da buluşuyor

20 Mart 2014 Perşembe

Dünyanın en büyük evlere servis pizza zinciri Domino’s, pizzada bol malzeme sevenlerin yüzünü güldürüyor. Pizzanın en zengin malzemeli hali Bol Malzemos, pizza severlerin midesinde taht kuruyor. 12 farklı malzemeden oluşan Bol Malzemos, orta boyu için uygulanan promosyon fiyatı ile de akılları baştan alıyor

12-farkli-malzeme-bol-malzemosda-bulusuyor

Sunduğu cazip kampanyaları ile lezzeti uygun fiyata sunan Domino’s, Bol Malzemos kampanyası ile sofraları şenlendiriyor. Doyurucu lezzetiyle damaklarda yer eden Bol Malzemos’un orta boyu sadece 13.90 TL’ye Domino’s Pizza tutkunları ile buluşuyor.

Sipariş anında açılan taze hamuru ve malzemeleri ile lezzette doğallık ve tazelik arayanların tercihi Domino’s, zengin malzemeli pizzası Bol Malzemos ile de alışkanlıkları değiştiriyor. Bol Malzemos’un lezzet sırrını oluşturan 12 malzemesi; pizza sosu, mozerella peyniri, pepperoni, jambon, sosis, domates, sucuk, mantar, yeşilbiber, siyah zeytin, mısır, kekik ve susamdan oluşuyor.

Bol Mazlemos siparişi, www.dominos.com.tr, 444 33 22 ya da Domino’s Pizza iPhone veya Android uygulamasından verilebiliyor. Sipariş 30 dakikada pizza severlere ulaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri