Bakü’de Özsüt’ten ikinci mağaza

11 Ağustos 2016 Perşembe

Bakü’deki ilk mağazasını 2014 yılında açan Özsüt, geçtiğimiz günlerde aynı şehirde ikinci mağazasını açarak lezzet duraklarına bir yenisi daha ekledi

bakude-ozsutten-ikinci-magaza

Yurt dışı yatırımları doğrultusunda Özsüt, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki ilk mağazasını 2014 yılında açmıştı. Geleneksel lezzetleri Bakülüler tarafından çok sevilen Özsüt, burada bir mağaza daha açarak şehirle ne kadar bütünleşmiş olduğunu gösterdi.

 

Eğlence ve gösteri merkezlerinin bulunduğu, Bakü’nün trafiğe kapalı ve yaya yoğunluğunun en fazla olduğu caddesinde açılan Özsüt, misafirlerine ‘tatlı’ bir mola imkanı sunacak.

 

Osmanlı Mutfağı’nın sırlarını günümüze taşıyan şerbetli tatlıları, dünya mutfağından pastaları, atıştırmalıkları ve hepsi birbirinden leziz yemek ve içecekleriyle 78 yıllık Özsüt, Bakülülerin keyifli anlarına ev sahipliği yapacak. Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni bugün 46 ilde 180’in üzerinde mağazası, 3 bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiri ile sürüyor.

 

Özsüt Bakü
Resulzade Kucesi, 10 Targoviy, Bakü, AzerbaycanGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri