Domino’s Pizza’dan 3 yeni lezzet

22 Mart 2016 Salı

Domino’s Pizza menüsüne eklenen 3 yeni tarif, farklı beğenileri olanları hızla cezbediyor. Daha yalın lezzetlerden yana olanlar ve peynir severler için “4 Peynirli Pizza”, geleneksel tatlarla pizzanın çekiciliğini birleştiren etobur lezzet “Dönerli Pizza” ve yepyeni bir trend yaratacağı her halinden belli olan paylaşımcı lezzet “Çikolatalı Kek”

dominos-pizzadan-3-yeni-lezzet

Domino’s Pizza 500’e yakın şubesi ile Türkiye’nin dört bir yanında yüzbinlerce pizza severin kalbinin sesini dinledi ve 2016’ya damga vuracak özel 3 yeni lezzet yarattı. Herkesin beğenisi farklıdır diyerek çeşitlerine çeşit katan Domino’s Pizza’nın yeni güzelleri, alışılmış lezzetlerin ötesine geçmek isteyenlere sesleniyor. Şefin Özel Lezzetleri kategorisine eklenen iki yeni pizza tarifi, pizzasını öyle herkesinki gibi değil, daha yalın veya daha ‘yerel’ isteyenler için özel yaratıldı. Tatlı dünyasını fethedecek Çikolatalı Kek ise yepyeni bir trendin habercisi.


Peynir aşkına adanmış yalın lezzet
Pizzadan vazgeçemeyen ama klasik bol malzemeli pizzaları da pek tercih etmeyenler için yepyeni bir tarif… Fırından çıkan erimiş harika peynirleri ile 4 Peynirli Pizza, pizza yerken farklı tatların bombardımanına tutulmak yerine daha az lezzeti özümseyerek yemek isteyenlere hitap ediyor. Şimdiye kadar denediğiniz hiçbir Domino’s lezzetine benzemeyen bu yeni tarif, damaklarınızda zarif bir hava estiriyor. Bu lezzete uygun olarak Domino’s Pizza’nın önerisi, yeni pizzayı ince hamuruyla denemeniz.


Et severler için özel düşünüldü
Et severler için nice tarifler yaratıldı, ancak döneri bağrına basan bir pizzaya denk gelmek çok da kolay değildi. Geleneksel mis gibi döner lezzetinin bizdenliğini, leziz hamuru üzerinde mantar, soğan ve yeşilbiberle birleştiren Domino’s Pizza, bu tarifle et severlerin gönlünü kazanıyor. Bu tarif, damak tadı hem Avrupai lezzetleri arayan, hem de dönerin cazibesine hayır diyemeyenler için yepyeni bir klasik haline geleceğe benziyor.


Çikolatalı Kek paylaşımı alışkanlık haline getirecek
Bundan yıllar yıllar önce Sufle’nin her eve gireceğini ve pizza ile anılacağını kim bilebilirdi? Domino’s Pizza sayesinde bu lezzet gündelik hayatımızın bir alışkanlığı haline geldi. Şimdi de Sufle’ye en az onun kadar iddialı bir kardeş geldi: Çikolatalı Kek. Pizzasının üstünde şöyle güzel bir çikolata ziyafeti çekmek isteyenler, küçük küpler halinde servis edilen bu Çikolatalı Kek ile hem lezzete doyacak hem de paylaşmanın zevkine. Fildişi beyaz çikolata parçacıklı Çikolatalı Kek ağızda dağılan bir lezzet festivali. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri