Domino’s’un Bodrum Marina şubesi ilklerle açıldı

22 Temmuz 2013 Pazartesi

KalDer ve KA Araştırma Limited tarafından ortak olarak yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’de hızlı servis restoranları kategorisinde 2011 ve 2012’de olduğu gibi 2013 yılında da birinci sırada yer alan Domino’s Pizza, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Domino’s Pizza Ege Bölgesi’ndeki restoranlarına bir yeni halkayı da Bodrum Marina şubesi ile ekledi. Domino’s 310’uncu şubesi olan Bodrum Marina ile ilk kez 7/24 hizmet verecek

dominosun-bodrum-marina-subesi-ilklerle-acildi

Domino’s Pizza Bodrum Marina şubesi birçok “ilk”i de beraberinde getiriyor. Domino’s, 24 saat açık ilk şube olma özelliğini taşıyan Bodrum Marina ile menüsünde de yenilikler sunuyor. Pizzalarına ek olarak, taze ve doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltı pizzaları, ilk kez Bodrumlularla buluşuyor.

Bodrum Marina’da çay ve kahve keyfi yapmak isteyenleri de sevindiren Domino’s Pizza, üç farklı salata çeşidinin yanı sıra yeni dondurma ve tatlı çeşitleri ile de Bodrumluları lezzetlerini keşfetmeye çağırıyor.

Domino’s Pizza’nın dış cephesinde marina temasına uygun olarak beyaz ve mavi renklerin kullanılması mimari yapıyı korumasıyla dikkatleri çekiyor. İki katlı Domino’s Pizza Bodrum Marina Şubesi terası ile de benzerine az rastlanır bir manzarayı ayaklar altına seriyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri