Eyüp Sabri Tuncer Bologna'ya Katılıyor

14 Nisan 2010 Çarşamba

Eyüp Sabri Tuncer dünya markası olma hedefiyle oluşturduğu EST 1923 markasıyla, en köklü ve prestijli uluslararası parfüm ve kozmetik fuarı olarak anılan Cosmoprof Bologna 2010da yerini alıyor.

eyup-sabri-tuncer-bolognaya-katiliyor
1923ten beri Türkiyenin en saygın kuruluşlarından biri olarak hizmet veren, köklü kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel kolonya ve oda kokusu ürünlerinin yanı sıra doğal yaratıcılık konsepti ile uluslararası pazarlara açılmak hedefiyle oluşturduğu yeni markası EST 1923 ile İtalyada gerçekleştirilecek olan Cosmoprof Bologna 2010 Fuarına katılıyor. 16 19 Nisan 2010 tarihlerinde düzenlenen en köklü ve prestijli uluslararası kozmetik fuarı olan Cosmoprof Bolognada EST 1923 markalı yeni ürünler uluslararası kozmetik sektörünün beğenisine sunulacak. Eyüp Sabri Tuncer hedeflediği uluslararası pazarda yeni markası EST 1923 ile boy gösterirken, kozmetik sektörünün nabzını da tutmuş olacak. Fuarda 2009 yılında Türkiye pazarına sunduğu EST 1923 Cool Care Antibakteriyel El Temizleme Serisinin yanı sıra, yakın zamanda tüketicilerinin beğenisine sunmayı planladığı EST 1923 Eau de cologne, EST 1923 Body Splash, EST 1923 Red Diffuser koku çubukları, EST 1923 zeytinyağlı el yapımı kalıp sabun, organik ve doğal zeytinyağlı sıvı sabun, el yapımı defne çekirdeği yağlı kalıp sabun, mum, ev ve SPA aksesuarlarını uluslararası katılımcılara tanıtacak.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri