Happy Meal’ın yeni teması ‘Guinnes’

02 Ekim 2014 Perşembe

McDonald’s, Happy Meal sürprizlerine “Guinness Dünya Rekorları” temalı oyuncaklarıyla devam ediyor. Dünyanın farklı yerlerinde birbirinden farklı rekorlarından derlenmiş Guinness Dünya Rekorları temalı tam 8 oyuncak Happy Meal menülerinde çocuklarla buluşuyor

happy-mealin-yeni-temasi-guinnes

Happy Meal ile çocuklara sağlıklı yiyecek ve kaliteli oyuncak seçeneği sunan McDonald’s, Happy Meal menüsüne bir yeni koleksiyon daha ekledi. Çocuklar, menülerdeki birbirinden farklı 8 ‘Guinness Dünya Rekorları’ temalı oyuncak ile birer rekortmen olmak için hız, denge, konsantrasyon ve çeviklik gibi becerileri kazanacak.

Oyuncaklar gelişime katkı sağlıyor
Happy Meal menülerinde topu düşürmeden sektirme, spiral desenler yaratma, planör uçurma ve labirent içinde yolculuk gibi farklı el becerilerini ve yeteneği geliştirici oyuncaklar bulunuyor.

Her çocuk rekor kırabilir
McDonalds’ın yeni kampanyaya özel oluşturduğu web sitesinde ise (www.guinnessworldrecords.com/happymeal) aileler, çocuklarının rekor denemelerini sitede paylaşabilecek ve kampanya sona erdiğinde rekor kıran tüm çocuklara “Resmi Dünya Rekoru Sahibi” sertifikaları gönderilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri