Kahve Dünyası Metroda, 15 istasyonda!

23 Şubat 2011 Çarşamba

Kahve Dünyası, toplam 15 metro istasyonunda satış noktası açıyor. Üstelik Kahve Dünyası, metrodaki yeni satış noktalarının açılışını tüm İstanbullularla birlikte kutlamak için çok eğlenceli bir karnaval programı hazırladı. İlk kutlama, 25 Şubatta saat 12.00de Levent Metro İstasyonunda!

kahve-dunyasi-metroda-15-istasyonda
Kahve Dünyasının İstanbulun metro istasyonlarında açacağı satış noktalarıyla kahvaltı keyifi yaşanacak. Kahve Dünyası, şubatın son haftasından mart ayının ortasına kadar, toplam 15 metro istasyonunda yer alacak satış noktalarını İstanbullular için hizmete açmış olacak. Kahve Dünyası satış noktaları şu istasyonlarda olacak:4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Kabataş, Aksaray, Davutpaşa, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Ataköy, Yenibosna, Atatürk Havalimanı ve Taksim.Karnavalla açılacakKahve Dünyası metro istasyonlarındaki satış noktalarının açılışlarını tüm İstanbullularla birlikte kutlamak istiyor. Bunun için de çok eğlenceli bir karnaval programı hazırladı. İstanbullular açılışlar boyunca; Kahve Dünyası müzik grubu, jonglörleri, maskotları ve renkli tanıtım ekipleriyle keyifli zaman geçirirken dağıtacak olan ikramların tadına da bakabilecekler. İlk kutlama 25 Şubatta saat 12.00de Levent Metro İstasyonunda yapılacak.Mönüde neler var?Kahve Dünyasının metro istasyonlarındaki satış noktalarında Türk kahvesi, çappuccino, filtre kahve, espresso, cafe latte, 3ü bir arada ve 2si bir arada kahve çeşitleri arasında yer alacak. Kahveyle birlikte; sıcak çikolata ve sahlepli kahve kış aylarında içimizi ısıtmak için diğer içecek seçenekleri olacak. Kahve Dünyası acıkanları da unutmadı. Metroda sabah kahvaltısı veya gün içinde atıştırma yapmak isteyenler Kahve Dünyasının sandviç ve keklerinden alabilecekler.Kahve Dünyası, İstanbul Ulaşım A.Ş.nin Turyap işbirliği ile yaptığı ihale sonucunda metrolarda satış noktaları açma hakkı elde etti. Söz konusu ticari alanlarda Kahve Dünyasının yanı sıra; bankacılık, iletişim gibi farklı sektörlerden firmalar olacak.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri