Komşufırın, lezzetlerini yeniledi

04 Mart 2010 Perşembe

Her zevke uygun tatlı seçenekler sunan Komşufırın, antep fıstıklı kurabiye, cevizli brownie ve kalıplı kekler ile çay keyfini tamamlıyor

komsufirin-lezzetlerini-yeniledi

Günün her saatine özel lezzetler sunan Komşufırın, antep fıstıklı kurabiye, cevizli brownie ve kalıplı kekler ile tatlıseverlerin gönlünde taht kuruyor. Komşufırın, akşamüstü çayının yanına vazgeçilmez tatlar sunuyor; birbirinden lezzetli yeni ürünler ile bir kez tadan herkeste alışkanlık yaratıyor.

Saraylara layık yeni lezzet; Antep fıstıklı kurabiye
Antep fıstıklı kurabiye, un kurabiyesi tadında hamuru ile ağızda dağılıyor. İçerisinde dolu dolu antep fıstığı bulunan kurabiye, üzerinde kullanılan antep fıstığı sosu ile tadanların unutamayacağı bir lezzet sunuyor.

Çikolatanın en cazibeli hali; cevizli brownie
Komşufırının özel cevizli browniesi, çikolatanın yoğun tadını büyük ceviz parçaları ve portakal şekeri ile daha da güçlendiriyor. Cevizli brownie, baş döndüren lezzeti ile çikolatadan vazgeçemeyenlerin baş tacı oluyor.

Dilim kekler artık kutuda; kalıplı kekler
Komşufırın'ın çok beğenilen dilim kekleri, artık kutuda... Portakallı, elmalı, vişneli ve zebra kekler, misafirlerinizle beraber keyifle yemeniz için bütün olarak sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri