McDonald’s yılı yüzde 30’luk büyümeyle kapatacak

01 Kasım 2012 Perşembe

McDonald’s Türkiye, kahvaltı menüsüne klasik Türk kahvaltı tabağını da ekledi. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Başarır, “Yılı yüzde 30’luk büyümeyle kapatacağız. Toplam ciromuzdaki payı yüzde 3 olan kahvaltımızın, Türk damak tadına uygun seçeneklerle birlikte yüzde 9’a çıkmasını hedefliyoruz” dedi

mcdonalds-yili-yuzde-30luk-buyumeyle-kapatacak

Mayıs 2008’de Türk tüketicisiyle buluşan McDonald’s kahvaltı menüleri yine yumurtanın başrolde olduğu yeni ürünlerle çeşitlenmeye devam ediyor. Türkiye’de 200 restoranı ile hizmet veren McDonald’s’ın kahvaltı inisiyatifi sunan 99 restoranında, tüketicilerinin severek tükettiği Yumurtalı McMuffin, Piliç Dilimli McMuffin, Yumurtalı Piliç Dilimli McMuffin, Big Breakfast, Hotcakes, Hash Browns gibi özgün tatlardan oluşan McDonald’s kahvaltı ürünlerine; peynir, zeytin, salatalık ve domatesten oluşan Türk kahvaltı tabağı ve Sucuklu Yumurtalı McMuffin’ı ekledi.

“Kahvaltının cirodaki payının yüzde 9 olmasını hedefliyoruz”
McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Başarır, “Dünyada 119 ülkede 33 binden fazla restoran ile faaliyet gösteren McDonald’s, doğru, dengeli ve düzenli beslenme konusundaki hassasiyetini yıllardır sürdürüyor. Bu doğrultuda menülerimizi sürekli yeniliyor ve misafirlerimizin talepleri ve yaşam koşullarımızın gerekleri doğrultusunda zenginleştirmeye ve uyarlamaya özen gösteriyoruz. Tüm bu çalışmalar sonucunda satışlarımızda kayda değer olumlu gelişmeler elde ediyoruz. Toplam ciromuzdaki payı yüzde 3 olan kahvaltımızın, Türk damak tadına uygun seçeneklerle birlikte yüzde 9’a çıkmasını ve 2012 yılını ise toplamda yüzde 30’luk bir büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz” dedi.

McDonald’s’ın kahvaltı menüleri yeni ürünlerle genişliyor. Türkiye’de 200 restoranı ile hizmet veren McDonald’s’ın kahvaltı sunan 99 restoranında, Yumurtalı McMuffin, Piliç Dilimli McMuffin, Yumurtalı Piliç Dilimli McMuffin, Big Breakfast, Hotcakes, Hash Browns gibi özgün tatlardan oluşan McDonald’s kahvaltı ürünlerine; Türk kahvaltı tabağı ve Sucuklu Yumurtalı McMuffin eklendi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri