Simit Sarayı’ndan Hollanda’ya 8’inci şube

06 Mart 2014 Perşembe

Yurtiçi ve yurtdışında 200’ü aşkın mağazasında 5 bin 500 çalışanıyla faaliyet gösteren, her gün 450 bin misafiri ağırlayan, Dünya markası olma vizyonuyla yurtdışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Hollanda’da büyümeye devam ediyor

simit-sarayindan-hollandaya-8inci-sube

Simit Sarayı, yoğun ilgi üzerine Hollanda’daki yeni mağaza açılışlarını hızlandırdı. Şubat ayında Lahey’de açılan yeni mağazasıyla birlikte Simit Sarayı’nın Hollanda’daki mağaza sayısı 8’e ulaştı.

Hollanda’da gördükleri ilgiden büyük mutluluk duyduklarını belirten Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Abdullah Kavukcu, “Hollanda’daki ilk mağazamızı Ağustos 2010’da Den Haag’da (Lahey) açtık. Ardından Temmuz 2011’de Rotterdam, Aralık 2012’de ise Amsterdam mağazalarımızın açılışlarını gerçekleştirdik. Beijerlandselaan mağazamızı 16 Şubat 2013’te ve Meent mağazamızı ise 5 Mart 2013’de hizmete sunduk. Hollandalıların gerek simite gerekse diğer geleneksel Anadolu lezzetlerimize gösterdikleri yoğun ilgi üzerine yeni mağaza açılışlarımızı hızlandırmaya karar verdik. Şimdi de Lahey’de açtığımız yeni mağazamızda Hollanda’da yıl sonuna kadar 17 mağazaya ulaşmış olacağız. Hollanda’daki mağazalarımızda ayda 10 binden fazla kişiyi ağırlıyoruz. Bu yıl yurtdışı yatırımlarımızı büyüterek mağaza açılışlarımıza hız vereceğiz. Dünya platformunda adından övgüyle bahsedilen bir marka olarak, yurtdışında açacağımız yeni mağazalarımızla ses getirecek projelere başlayacağız” dedi.

140 metrekarelik Lahey Simit Sarayı mağazalarının menüsünde, klasik simitten kaşarlı, sucuklu, sucuklu-kaşarlı, kaşarlı-zeytinli simit çeşitlerine, açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, kurabiyeden pastalara, geleneksel Türk çayı ve kahvesinden diğer içecek alternatiflerine kadar uzanan atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün gamının yanı sıra Simit Burger, mantı, köfte, salata, kahvaltı çeşitleri ve makarna seçenekleri de yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri