Tatlıcı Tombak yeniden Beylikdüzü’nde

21 Ocak 2013 Pazartesi

Yaklaşık iki yıl önce yaşanan talihsiz bir yangın ile kullanılamayacak hale gelen Tatlıcı Tombak Beylikdüzü Migros Şubesi, yenilenen konsepti ile kapılarını 19 Ocak Cumartesi günü yeniden açtı. Tatlıcı Tombak Kurucusu, Tiyatrocu Nedim Saban’ın da katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde markanın 2013 yatırımları ve yeni konsepti hakkında da bilgi verildi

tatlici-tombak-yeniden-beylikduzunde

Geleneksel sütlü tatlıları modern bakış açısıyla tüketiciyle buluşturan Tatlıcı Tombak, yeni şubesini 19 Ocak Cumartesi günü Tatlıcı Tombak Kurucusu, Tiyatrocu Nedim Saban’ın katılımıyla Beylikdüzü Migros’ta açtı. 

Yoğun halk ve medya ilgisi ile kapılarını aralayan şubenin Tatlıcı Tombak için anlamı ise çok büyük. Öyle ki 2005 yılında Tatlıcı Tombak’ın ilk franchise şubesi olan Beylikdüzü 2011 yılında yaşanan talihsiz Beylikdüzü Migros AVM yangını ile büyük hasar görmüştü. Bu nedenle iki yıla yakın bir süre kapalı kalmak zorunda kalan Tatlıcı Tombak Beylikdüzü şubesi ilk franchise olmasına karşın, sekiz yıl sonra yeni konsept fakat aynı kalite ve tatlar ile tekrar açıldı. Beylikdüzü şubesi ile yeni dekorasyonunu da müşterilerinin beğenisine sunan Tatlıcı Tombak, değişen franchise konseptini de şube açılışı ile tanıttı.

Beylikdüzü franchise sahibi İsmet Sırma, uzun çalışmalar sonrasında deneyimli içmimarlar tarafından tasarlanan özel dekorasyonunda ağırlıklı olarak turuncu ve kahve tonlarını kullanan Tatlıcı Tombak’ın yeni konseptinin de beğeni kazanacağından emin olduklarını anlattı. Tatlıcı Tombak Kurucusu Nedim Saban ise “Yenilenen konseptimizde caddelerde büyüme stratejimiz devam ediyor” dedi.

Yılsonuna kadar 30 yeni şube açacak
Tatlıcı Tombak franchise sisteminin yenilendiğini anlatan Tatlıcı Tombak Genel Müdürü Hüseyin Demirel ise, “Sütlü, şerbetli tatlı, dondurma ve pasta çeşitleriyle 100’ün üzerinde ürün gamına sahip olan Tatlıcı Tombak, ayda 1 buçuk milyon tatlı üretiyor. Tüm bayilerimizin taleplerini kolaylıkla karşılayacak teknolojik altyapıya sahibiz. Markamız, yenilediği franchise sistemi, sağladığı kazan kazan ilişkisinin yanı sıra az maliyetle birden fazla şube açma imkânı da sağlıyor. Bir şube için 75 bin TL yatırım maliyeti talep ediyoruz. Sistemimizde bu yatırım maliyetinin, maksimum geri dönüşüm süresi ise 16 ay” diyor.

2013 sonuna kadar 30 yeni şube açmayı hedeflediklerinin altını çizen Demirel; “Özellikle Marmara Bölgesi ve İstanbul’da olmak üzere 2013 sonuna kadar 30 yeni şube açmayı hedefliyoruz. En karlı franchise sistemlerinden biri olan Tatlı Tombak ailesi 2013 yılında Beylikdüzü şubesinden sonra da hızla büyümeye devam edecek” dedi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri