KasapDöner, franchiseyle büyüyecek

07 Nisan 2015 Salı

KasapDöner, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere, ünlü caddeler ve seçkin AVM’lerde franchise verecek

kasapdoner-franchiseyle-buyuyecek

Türkiye'nin ilk fast-casual döner restoranı KasapDöner, lezzeti ve farklılaşan konseptini yeni franchiseler vererek, Türkiye’nin farklı köşelerine taşımayı hedefliyor. İstanbul, Ankara, Bodrum ve Lefkoşa’da 26 restoranla hizmet veren KasapDöner, açılış hazırlıkları devam eden Azerbaycan Bakü, İstanbul Mühürdar, Kızıltoprak ve Bağdat Caddesi gibi önemli lokasyonlarda anlaşması tamamlanan restoranlarıyla Mayıs ayında şube sayısını 35 çıkaracak. KasapDöneri’n halen 25 franchise restoranı bulunuyor.

Misafirlerine Türk damak tadına uygun yiyecekler sunmayı ilke edinen Global Restoran Yatırımları’nın, İyi et herkesin hakkı’ mottosuyla kaliteli lezzetin yanı sıra keyifli bir mekan seçeneği  sunan  yeni lezzet zinciri İkiSatır , hali hazırda bulunan 3 şubesi  ve  anlaşması tamamlanan 4 yeni lokasyonu  ile Mayıs ayı sonu itibariyle 7 şubede hizmetine devam edecek. Haziran itibariyle KöylüGüzeli ile birlikte toplam şube sayısı 44 ye ulaşmış olacak.

En önemli kriter lokasyon
KasapDöner’in yatırımcılardan yoğun ilgi gördüğünü ve sayısız franchise teklifi aldıklarını belirten Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Taner İçten, uygun gördükleri lokasyonlardaki tekliflere olumlu cevap vermeye devam edeceklerini söyledi. Yeni franchise verirken dikkate alacakları en önemli kriterin restoranın lokasyonu olacağını vurgulayan İçten, “İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere, ünlü caddeler ve seçkin AVM’lerde franchise vereceğiz. KasapDöner ile franchise yatırımcılarına hızlı ve yüksek geri dönüş sağlamayı vaat ediyoruz” dedi.

24-36 ay arasında yatırımın geri dönüşü gerçekleşiyor
İçten ayrıca, “Global Restoran Yatırımları olarak, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yatırımların hem misafirlerimize hem de yatırımcılarına yüksek geri dönüş verdiğini gördük. Metrekare büyüklüğüne göre şubelerimizin maliyetleri değişkenlik gösterse de şu anda yatırımını 10 ay için karşılamış şubelerimiz var. Ancak normalde franchise yatırımcılarımız, 24-36 ay arasında bir sürede yatırımın geri dönüşünü rahatlıkla alabiliyorlar.” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri