Sultanahmet Köftecisi ramazanda da sofraları şenlendirecek

05 Temmuz 2013 Cuma

Klasik Türk lezzetinin modern yorumcusu Sultanahmet Köftecisi, geniş ürün yelpazesi ile ramazan ayında da iftar sofralarına misafir olacak

sultanahmet-koftecisi-ramazanda-da-sofralari-senlendirecek

Sultanahmet Köftecisi, bugün Türkiye’nin 40 iline yayılmış 135 şubesi ile hizmet veriyor. Sultanahmet Köftecisi başarının varılması gereken bir nokta değil, uzun yıllar sürdürülmesi gereken bir hizmet anlayışı olduğunun bilinciyle hareket eden ve  dünya çapında bilinen ve tercih edilen lider bir işletme olma hedefine koşar adımlarla ilerlediklerini, geleneksel yiyecek kültürü ve modern hizmet anlayışını bir araya getiren vizyonları sayesinde ülkemizdeki yabancı sermayeli fast-food zincirleriyle yarışan bir konuma eriştiğini belirtiyor. 

Dondurulmuş gıda sektörüne de iddialı giriş yapan Sultanahmet Köftecisi, şuanda Migros Marketleri olmak üzere, önümüzdeki aylarda da diğer yerel ve zincir marketlerin raflarında bulunabilecek. Klasik Türk lezzetinin modern yorumcusu geniş ürün yelpazesi ile ramazan ayında da iftar sofralarına misafir olacak. 

Avrupa Birliği ile uyumlu hale getirilen mevzuat gereği yapılan değişiklerden firmalarının diğer firmalar gibi olumsuz şekilde etkilenmediğini belirten Sultanahmet Köftecisi, “Biz tebliğden önce de Avrupa Birliği standartlarında üretim yapıyorduk, getirilen yenilikler firmamızı zorlamadı” diyor.

Üretim, işleme ve dağıtımın tüm aşamalarında gıda hijyeni, halk sağlığının üst düzeyde sağlanması ve çevrenin korunması gibi konularda büyük hassasiyet gösteren firma hedeflerinin gıda güvenirliğinin üretimden başlayarak son tüketiciye dek oluşan zincir boyunca devamını sağlamak olduğunu belirtiyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri