YKM, Mersin Forumda Yerini Aldı

01 Kasım 2007 Perşembe

Çağdaş mağazacılık anlayışı ile her dönem kendini yenileyen YKM, Mersinde 2nci, Türkiyede ise 52nci mağazasını, Mersinin ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Forum AVMde açtı. Açılış, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, YKM Yönetim Kurulu Başkanı A. Fethi Ağralı ve YKM Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Giyimin yanı sıra, kozmetik, ayakkabı, aksesuar, teknoloji ve ev dekorasyon ürünleri gibi bir ailenin ihtiyaç duyduğu her şeyi aynı çatı altında bulunduran YKMnin Forum AVM içindeki mağazası, yaklaşık 3 bin 500 metrekareden ve iki kattan oluşuyor. YKM, bünyesinde bulunan erkek markası MEN ile takım elbise, mont, kaban, gömlek, ayakkabı, aksesuar ürünlerini, ev tekstili kategorisinde, yine kendi markası olan TULIPle, renkli ve kaliteli nevresim takımları, havlu-bornoz, masa örtüsü gibi tüm ev tekstili ürünlerini birarada sunuyor. Eylül ayı itibariyle kadın giyim ve çocuk giyimde yine kendi markası olan Looxu mağazalarında satışa sunmaya başlayan YKM, birbirinden seçkin ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Binlerce ürün ve yüzlerce marka ile hizmet veren YKM, Mersine yepyeni bir soluk getiren, Akdeniz mimarisinin tipik özellikleriyle öne çıkan Forum AVM içinde, tüm Mersinlilerin uğrak noktası olacak. Modayı yakından takip etmek, her zaman şık ve bakımlı olmak, hem kendine hem de sevdiklerine farklı bir tarz yaratmak için YKM Mağazalarını ziyaret eden Mersinliler, YKMnin sunduğu fırsat ve avantajlarla alışverişi keyfe dönüştürecekler.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri