Yoga sohbeti Agora AVM’de

24 Ekim 2013 Perşembe

Her hafta farklı konu ve konuklarla ziyaretçileri bir araya getiren Agora Sohbetleri, Ekim ayında da devam ediyor

yoga-sohbeti-agora-avmde

Agora Alışveriş Merkezi sohbetleri devam ediyor. Agora, 25 Ekim Cuma günü Orijinal Yoga Sistemi Eğitmeni Dilşen Oktay’ı ağırlıyor. Oktay, “Yoga ile Sağlıklı ve Coşkulu Bir Sonbahar” konulu sohbet gerçekleştirecek. Sohbet, saat 16.00’da başlayacak.

1980 İzmir doğumlu Dilşen Oktay, 2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği’nden mezun oldu. 2002-2004 yılları arasında Yunanistan´da MAICH adlı uluslararası bir enstitüde Ekonomi ve İşletme üzerine yüksek lisans yaptı. 2004 yılının Temmuz ayında Ege Üniversitesi´nde doktora çalışmasına başladı. 2006 yılında ilk kez yoga ile tanıştı ve o dönemde Paramahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf’ın çalışmalarından haberdar oldu. Yoga Academy Karşıyaka’daki çalışmalara 2008 yılının Mayıs ayında başladı. Orijinal Yoga Sistemi sayesinde kendinde gerçekleşen olumlu değişiklikleri farkeden Dilşen Oktay, orijinal yoga sistemi hakkında öğrendiklerini diğer insanlarla da paylaşmak için Yoga Academy’de antrenör olarak çalışmaya başlamıştır.

Yoga İle Fiziksel ve Ruhsal Sağlık
Yoga,  ruhsal sağlığın yanı sıra metabolizmanın, kas gelişiminin ve sinir sistemi gibi birçok bedensel fonksiyonun da düzene girmesini sağlıyor.

Gerçekleşecek olan “Yoga ile Sağlıklı ve Coşkulu Bir Sonbahar” konulu sohbette, Orijinal Yoga Sistemi Eğitmeni Dilşen Oktay, yoganın sağlıklı yaşamda ki yerini anlatırken başlangıç yoga hareketlerini izleyicilerle uygulamalı olarak da paylaşacak.

Orijinal Yoga Sistemi hareketleri uygulamalarının yanı sıra, orijinal yoga sistemi nedir, orijinal yoga sisteminin 8 basamağı ve bu basamakların aşamaları nelerdir, bireysel ruh ve evrensel ruh bütünleşmesi, kişisel kontrol gücünün geliştirilmesi, negatiflerden arınma, spiritüel evrim ve insan hayatının evrensel eylem yönünün gelişimi gibi konuların da konuşulacağı sohbet her cuma olduğu gibi saat 16.00’da A Blok aktivite alanında gerçekleşecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Agora Sohbetleri’nin Kasım ayında da birbirinden farklı konu ve konuklarla devam edeceğini söyleyerek, Yaşam Koçu Semra Bakioğlu, Reiki Uzmanı Mircan Taner, Yaşam Koçu Leyla Bilen, Beslenme ve Diyet Uzmanı Andaç Yeşilyurt ve Kişisel Gelişim Uzmanı Serdar Ceylan’ın konuk olacağını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri