Yusuf Güney Palm City’ye konuk oluyor

13 Eylül 2012 Perşembe

Bugüne kadar pek çok ünlü sanatçıyı sevenleriyle buluşturan Palm City Mersin, bu kez de Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Yusuf Güney’i ağırlayacak. Yusuf Güney, 15 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Palm City Mersin’de imza etkinliğine katılıp hayranları için şarkılar seslendirecek

yusuf-guney-palm-cityye-konuk-oluyor

Dört yıl önce Türk pop müziği sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra konserinde sanatçı ile tanışarak müzik dünyasına ilk adımını atan Yusuf Güney, beste çalışmalarını hızlandırdı. 2008 yılında ilk bestesi “Aşk-ı Virane”, Rafet El Roman’ın 2008 tarihli albümü “Bir Roman Gibi”de yer aldı. Rafet El Roman ile bu şarkıda bir düete imza atan sanatçı, bu parçaya çekilen video klipte de sanatçıya eşlik etti. Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde tam 17 hafta bir numarada kalan şarkı 2009 yılında düzenlenen geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde de “Yılın Şarkısı” seçildi.

Sanatçının Rafet El Roman’ın prodüktörlüğünde 2009 yılında çıkardığı “Bir Sevda Masalı” albümünün ilk video klibi, sözü ve müziği Rafet El Roman imzasını taşıyan “Heder Oldum” şarkısına çekildi. Bu şarkı Billboard Türkçe Top 20 Listesi’nde iki numaraya yükselirken Avrupa Radyo Listesi’nde 99 numarada yer aldı. Yusuf Güney, 2010 yılında çıkardığı “Aşka İnat” albümünden sonra bu kez de yeni çıkardığı “Kader Rüzgarı Maxi Single” ile hayranlarıyla buluştu. 

Yusuf Güney, 15 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Palm City Mersin’de imza etkinliğine katılıp hayranları için şarkılar seslendirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri