YZB 2013'ün ana sponsorları bir araya geldi

11 Şubat 2013 Pazartesi

Türkiye Perakandeciler Federasyonu (TPF) bu yıl beşincisi 17-18 Nisan günlerinde yapılacak olan “Yerel Zincirler Buluşuyor” (YZB) organizasyonuna hazırlanıyor. Bu kapsamda YZB 2013’ün ana sponsor temsilcileri Sektör Danışma Kurulu toplantısında, geçtiğimiz günlerde TPF merkez ofisinde bir araya geldi. Sektöre dair görüşlerin paylaşıldığı, sektörel gelişmelerin ve sorunların ele alındığı toplantıda üretici ve perakendecilerin fark yaratacak bir YZB için çalışılacağı mesajı verildi

yzb-2013un-ana-sponsorlari-bir-araya-geldi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından 17-18 Nisan günlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde beşincisi düzenlenecek olan “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunun hazırlıkları devam ediyor.

Perakende sektörünün her yıl büyük bir heyecanla beklediği, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmalar arasındaki işbirliklerinin güçlendirilmesini hedefleyen YZB hazırlık çalışmaları kapsamında Sektör Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.  YZB 2013 ama sponsor firmaların katılımıyla gerçekleşen ve sektöre dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, perakende sektöründeki gelişmeler, sektörün sorunları ve çözümü noktalarında bilgi paylaşımında bulunuldu.

"Birlikte daha güçlü, çok daha kapsamlı"
YZB Sektör Danışma Kurulu’nda, “Yerel Zincirler Buluşuyor”un perakendeye hizmet eden tüm sektörleri kucaklayarak çok daha güçlü, çok daha kapsamlı bir organizasyon haline geleceği üzerinde duruldu. Toplantıda, Federasyon’a bağlı 15 bölge derneği PERDER’lerin ve federasyonun alt komisyonlarının yoğun çalışmaları sayesinde bu yıl çok daha iddialı bir organizasyona imza atılacağı vurgulandı.

YZB 2013 Ana Sponsorları: CocaCola İçecek, Eczacıbaşı, Evyap, Unilever, Ülker; Perakendenin Hayatı Sponsoru: Hayat Kimya; Kurumsal Sponsorlar: Düzey, Nestle, Tadım; Resmi Sponsor: Bağdat, Banvit, Beyaz Kağıt, Dalin, Lila Kağıt, Ofçay, Pakmaya.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri