YZB, Altunbilek’in konuşmasıyla “Dönüşüm”e başladı

12 Nisan 2017 Çarşamba

Türkiye’de organize gıda perakende sektörünü bir araya getiren ve bu sene 9’uncusu düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2017, (YZB) Haliç Kongre Merkezi’nde bugün (12 Nisan) başladı. Perakende.org’un canlı olarak takip ettiği YZB 2017’den çarpıcı notlara buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz

yzb-altunbilekin-konusmasiyla-donusume-basladi

Bu yılki teması “Dönüşüm” olan YZB 2017, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Mustafa Altunbilek’in açılış konuşmasıyla başladı. Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu yaptığı organizasyonda Altunbilek’in konuşmasından satır başları şöyle:


“Perakendeciler olarak hep değiştik ve değişmeye devam edeceğiz. Sektör olarak Türkiye’de 70 bin kişiye istihdam sağlıyoruz. Hedefimiz bu sayıyı daha da artırmak ve bu sene içerisinde 6 bin kişiye daha iş gücü sağlamak olacak. Kadınlarımıza iş gücü sağlamak birinci önceliğimiz. İstihdam rakamlarımızda yüzde 45’lik bir dilimi kadın çalışana ayırıyoruz. Bu sene bu orana yüzde 8 daha ilave yapmak amacındayız. Gelecek dönemdeki hedeflerimiz de şimdiden belli. 2023 hedefimiz sektör olarak 70 milyar TL ciro elde etmek.”


Poşetlerin yasaklanmasıyla ilgili her yasaya destek var!

Son dönemde gündemde olan poşet kullanımının yasaklanmasıyla ilgili de görüşlerini bildiren Altunbilek: “Poşetlerin kullanılmamasıyla ilgili çıkacak her türlük yasağa destek vereceğiz." dedi.


Anlık konferans takibi için buradan sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri