Zelf’lerin Sihirli Dünyası sömestrde Carrefour Bursa AVM’de

20 Ocak 2016 Çarşamba

Carrefour Bursa AVM, 23 – 31 Ocak günleri arasında tüm çocuklara eğlenceli ve sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor

zelflerin-sihirli-dunyasi-somestrde-carrefour-bursa-avmde

Carrefour Bursa AVM’nin minik ziyaretçileri, “Zelf’lerin Sihirli Dünyası”nda keyifli bir yolculuğa çıkacak. Dünyada tüm çocukların çok sevdiği, uzun renkli saçlarıyla her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelf’ler, 23 – 31 Ocak günleri arasında her gün 13:00’den 18:00’e kadar Carrefour Bursa AVM’de çocuklarla buluşacak.


Etkinliğe katılan çocuklar, Zelf haritasından kendi Zelf’ini seçerek karakterinin saçını takacak, atölye alanında Zelf maskelerini ve sihirli çubuklarını tasarlayacak. Atölye çalışmalarında Zelf maskesi ve sihirli çubuk süslemelerini tamamlayan minik Zelf’ler, sihirbaz eşliğinde ilgi çekici ve keyifli illüzyon gösterileri ile eğlenecek, eğlenirken de küçük numaralar öğrenme şansını yakalayacak.


Çocuklar, ayrıca etkinlik alanında bulunan tablet ünitesinde Zelf oyunu oynayıp, 3 boyutlu dekorlar ile fotoğraf çektirebilecekler. Arkadaşları ile ya da bireysel olarak oynayabilecekleri magnetli pano ve Ipad oyun ünitelerinin tadını çıkaracak minikler, “Kendi Zelf’ini Kendin Tasarla” oyununda dijital ekranda kendi Zelf karakterlerini tasarlamanın keyfini yaşayacak.


Carrefour Bursa AVM’nin minik ziyaretçileri, doyasıya eğlenecekleri etkinlik sonunda kendileri için hazırlanan sihirbazlık sertifikasına da sahip olacak. 23 – 31 Ocak günleri arasında “Zelf ile Sihirli Yolculuk” etkinliğine ev sahipliği yapacak Carrefour Bursa AVM, tüm çocukları bu keyifli etkinliğe davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri